RODZAJE OGRZEWANIA

FOLIE GRZEWCZE NA PODCZERWIEŃ

Niewielka grubość i łatwość zasilania prądem elektrycznym sprawiają, że trudno znaleźć obszar, w którym nie sprawdziłaby się folia grzewcza.

Może być montowana na podłodze, ścianie i suficie!

Nie potrzeba projektować sieci centralnego ogrzewania i montować kotła grzewczego. Często nawet sieć elektryczna nie jest potrzebna, o czym świadczy zasilana akumulatorem folia grzewcza 12V.

MATY GRZEWCZE

Ekonomiczne i łatwe w montażu rozwiązanie, jakim jest mata podłogowa grzewcza, to nowoczesny sposób na ciepłą podłogę w całym domu. Rosnąca popularność tego typu systemów grzewczych wynika z uniwersalnego charakteru instalacji oraz gwarantowanego, szybkiego rozgrzania podłogi pokrytej gresem, płytkami ceramicznymi, terakotą czy marmurem. Stała moc na poziomie 150W/m2 zapewnia optymalne parametry cieplne, a sam system w żaden sposób nie jest zależny od posiadanej instalacji centralnego ogrzewania, dlatego można w dowolny sposób nim sterować.

PANELE GRZEWCZE

Systemy oparte na tych panelach znajdują swoje zastosowanie w domkach wielorodzinnych oraz nowoczesnych mieszkaniach. Osoby prywatne najczęściej sięgają po rozwiązania, które poprawiają komfort życia. Jednak jeśli chodzi o panel grzewczy cena eksploatacji przekonuje też przedsiębiorców. W ten sposób mogą zaoszczędzić na prowadzonym biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzi się biuro, magazyn, sklep czy warsztat, zapewnienie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu jest bardzo ważne. Dlatego panel grzewczy podczerwieni zyskuje aprobatę w wielu firmach.

FOLIE GRZEWCZE POD LUSTRO

KABLE GRZEJNE